کد خبر: 615

چگونه مو های زائد را در دوران بارداری از بین ببریم؟

لیزر موهای زائد رنگدانه تیره مو را هدف قرار می دهد و باعث آسیب های حرارتی و یا مکانیکی به پیاز مو می شود. هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی لیزر موهای زائد در دوران بارداری را ارزیابی کند....

رفع موهای زائد در دوران بارداری!! چگونه!؟

 

لیزر مو های زائد، رنگدانه تیره مو را هدف قرار می دهد و باعث آسیب های حرارتی و یا مکانیکی به پیاز مو می شود.  هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی لیزر مو های زائد در دوران بارداری را ارزیابی کند.  بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی توصیه می کنند به دلیل کمبود اطلاعات در مورد تأثیر آن بر روی جنین، از لیزر مو های زائد در دوران بارداری خودداری کنند.

 الکترولیز

 هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ایمنی الکترولیز در دوران بارداری را ارزیابی کند.  بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و الکترولوژیست ها توصیه می کنند که از الکترولیز در دوران بارداری اجتناب کنند، زیرا اطلاعات کافی در مورد تأثیر آن بر جنین وجود ندارد.

همچنین ببینید:

چرا رعایت بهداشت شخصی در دوران بارداری مهم است؟

 اگر تصمیم دارید الکترولیز کنید، باید از پستان ها در سه ماهه آخر خودداری کنید، به خصوص اگر قصد شیردهی دارید.  در هفته های آخر بارداری ، باید از شکم اجتناب کنید زیرا شکم بسیار حساس است و در این مرحله از بارداری برای شما ناراحت کننده است.

 اپیلاسیون

 ممکن است متوجه شوید که پوست شما نسبت به اپیلاسیون در دوران بارداری واکنش متفاوتی نشان می دهد.  پوست شما ممکن است حساس تر باشد.  استفاده از یک لوسیون ضد عفونی کننده تسکین دهنده قبل و بعد از اپیلاسیون ممکن است سوزش را کاهش دهد.  همچنین ممکن است از عفونت جلوگیری کند، تحریک را کاهش داده و قرمزی ناشی از اپیلاسیون را کاهش دهد. همیشه بهتر است قبل از اپیلاسیون با پزشک خود مشورت کنید.  ممکن است دلیل خاصی داشته باشد که استفاده از اپیلاسیون در دوران بارداری برای شما توصیه نمی شود.  برخی از خانم های باردار موم را راحت تر و موثرتر از مو های زائد یا کرم ها می دانند.

 کرم ها و مو های زائد

 نگرانی اصلی درمورد مو های زائد در دوران بارداری، مواد فعال پودر سولفید باریم و تیوگلیکولات کلسیم است.  هیچ مدرکی مبنی بر مضر بودن آنها در دوران بارداری وجود ندارد، اما هیچ مطالعه ای وجود ندارد که ثابت کند بی خطر هستند. همانند سایر مواد آرایشی، شما باید تکه ای از پوست را امتحان کنید تا ببینید چگونه واکنش نشان می دهید.  مواد شیمیایی پس از قرار گرفتن در معرض اکسیژن، بوی مشخصی از خود به جای می گذارند، که ممکن است برای شما بسیار ناخوشایند باشد و در موارد نادر شناخته شده است که باعث واکنش آلرژیک می شود.  شما می توانید برای اطمینان، از ایجاد ناحیه ای با تهویه مناسب و زمان مناسب، اقدامات اضافی انجام دهید تا سوختگی های شیمیایی حاصل نشود.

 تراشیدن

 اگرچه در دوران بارداری ساده ترین گزینه نیست، اما اصلاح همیشه ارزان ترین و راحت ترین گزینه است.  سعی کنید با درگیر کردن خلاقانه شریک زندگی خود، این کار را سرگرم کننده کنید.  این ممکن است زمان اتصال خوبی برای شما و شریک زندگی شما باشد!  روزانه از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید، بنابراین وقتی اصلاح می کنید پوست شما نرم و لطیف می شود.

 مرطوب کننده هایی که حاوی ویتامین E هستند به برخی از خانم ها کمک کرده است که کمتر اصلاح شوند.  دفعه بعدی که در فروشگاه بودید، همه بوها و رنگ های خوب ژل های اصلاح را بررسی کنید و تیغ مخصوص خود را بخرید.

توجه: مطالب پزشک من از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد. از این رو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

منابع:

americanpregnancy

دیدگاه تان را بنویسید